Coachingvertigo
Coaching Vertigo
studia podyplomowe
partnerzy
vertigo wspinanie

gorący temat!

STUDIA PODYPLOMOWE!

 

COACHING!

 
 

photo

ICF
ICC

Po grani coachingu – wspinaczka i coaching

Po Grani Coachingu, jako proces zwiększający efektywność działania, jest skierowany do prezesów firm, menagerów, biznesmenów lub po prostu do osób stawiających na własny rozwój oraz ceniących sportowy tryb życia.

Jest to projekt połączony z aktywnym wypoczynkiem oraz dotychczas niespotykaną i niekonwencjonalną formą rozwoju. Wchodząc na grań zmieniamy psychogeografię. Znajdujemy się w przyjaznym i dobrym dla człowieka środowisku. Łącząc się razem liną, już po jednej godzinie stajemy się Partnerami rozwiązującymi zagadki skalne i biznesowe lub też życiowe problemy. Magia liny jako łącznika zespołu jest fantastyczną analogią procesu coachingowego. Takie połączenie dwójki ludzi w specyficznej i pełnej harmonii relacji jest efektywne i przynosi rezultaty bardzo szybko.

Zbudowanie wzajemnego zaufania ułatwi nam wspólna przygoda na skalnej ścianie. Środowisko górskie sprzyja sytuacjom rozwojowym. Jest też dobrym miejscem do tworzenia korzystnej przestrzeni dla coachingu gdzie relacja buduje się szybko i harmonijnie.
Wspinaczka już sama w sobie jest sportem, gdzie musimy odpowiadać sobie na kluczowe pytanie-co zrobić, żeby przejść wybrany fragment skały? Jak wyzwolić w sobie potencjał, nowe umiejętności oraz wspierające przekonania


Organizacja

 

– wspinaczka po wybranych drogach połączona z procesem coachingowym
– rozpoczęcie w piątek po południu (około godz. 18), zakończenie w niedzielę o godz.18
– cały sprzęt i instruktaż wspinaczkowy zapewnia Coach (gwarancja bezpieczeństwa- licencja Polskiego Związku Alpinizmu)
– w przypadku chęci kontynuacji procesu coachingowego dodatkowe sesje oraz ich warunki omawiamy w kontrakcie


Miejsca działania:

 

  • Tatry-wspinaczki na drogach skalnych w obrębie Hali Gąsienicowej lub Morskiego Oka.
  • Jura Krakowsko-Częstochowska-skałki podkrakowskie

 

 

Uwaga!

Trudności dróg wspinaczkowych pokonywanych w czasie trwania procesu są dostosowane do poziomu kondycyjnego Klienta. W przypadku osób mających pierwszy kontakt ze wspinaczką są to najłatwiejsze tury dla początkujących.


Jesteś zainteresowany? ZAPYTAJ


Designed and created by
Piotr Poniedziałek